Parádés Autoteam zárás

Idei utolsó fordulóját játszotta Kunszentmiklóson a KB Autoteam SE a Bács-Kiskun Megyei Női Kézilabda Bajnokságban vasárnap. Ahogy az várható volt, nem okozott különösebb fejfájást Virág Erika csapatának a megyében újoncnak számító hazai együttes. A mérkőzés első felében egész találkozóra elegendő gólt szerezett a KB Autoteam SE, a miklósi lányok szerény találatai mellett (7-19). Az év végi halasi hajrá a második játékrészben fokozódott, így biztosan hozták el lányaink a két pontot idegenből.

Miklós KC - KB Autoteam SE 18-43 (7-19).

Kunszentmiklós, sportcsarnok, 2015. december 13. 14 óra, 20 néző

Mérkőzésvezetők: Piller Tamás, Zsikla Ferenc

Büntetők: 0/0; 5/5; figyelmeztetések: 2/3; kiállítások: 4/1.

Mérkőzés alakulása: 13.p: 0-9, 26.p: 4-17; 42.p: 12-28; 58.p: 16-42.

Gólszerzők:

Miklós KC: Varsányi Szemes Klára 1, Tóth Patrícia 3, Toponáry Adrien 1, Böszörményiné Farkas Judit 2, Salamon Beáta 2, Juhász Mónika 6, Tóthné Ranyhóczki Nikolett 1, Kovács Petra 2.

KB Autoteam SE: Csősz Szilvia 7, Makai Katalin 8, Nagy Marianna 12, Dudás Katalin 4, Tóth Lili 4, Csehó - Kovács Nikolett 5, Szanyi Alida 3.

A szezon félidejénél a KB Autoteam SE tíz mérkőzéséből nyolc győzelmet, egy döntetlent (Soltvadkert TE) és egy vereséget (Bácsbokodi NKSE) könyvelhet el. A bajnokságban a harmadik helyen állnak, azonos pontszámmal a Bácsbodi NKSE-vel, 2 pontra lemaradva a vezető Soltvadkerttől. Mindazonáltal Virág Erika tanítványai a bajnoki cím vonatkozásában saját kezükben tartják sorsukat, igaz ehhez a 2016-os, tavaszi fordulókban minden mérkőzésüket meg kell nyerniük.