Állás

Állás

KAROSSZÉRIA LAKATOS  pozícióba keresünk munkatársat

A KB Autoteam Kft több, mint 25 éve áll ügyfelei rendelkezésére, mind az új- és használt autók értékesítésével, mind pedig az ehhez kapcsolódó szerviz- illetve karosszéria és fényező munkákat magába foglaló szolgáltatások vonatkozásában. Cégünk 4 márka – Fiat, Fiat Professional, Jeep és Piaggio-, forgalmazója és márkaszervize.

Csapatunk bővítésére keresünk kollégát:

Főbb feladatok, munkák:

• Sérült személy- és kishaszon gépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek szétbontása, összeszerelése, beépítése, felületi megmunkálás
• Karosszéria szerkezeti javítások
• Szélvédő csere
• A személyesen használt műszaki berendezés, műszer és szerszám működőképességének ellenőrzése
• A javításhoz szükséges munkalap dokumentálása
• Műhelyrend fenntartása, műhely tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú végzettséget
• 5 éves érdemi, szakmai tapasztalatot
• Önálló, felelősségteljes, precíz, és pontos munkavégzést
• „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Elsősorban Kiskunhalasi vagy környékbeli lakóhely

Amit kínálunk:

- Teljes munkaidős, főállású alkalmazotti jogviszony, határozatlan időre
- Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
- Versenyképes, kiemelt jövedelem
- Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

• Szakmunka
• Karosszéria lakatos, Fényező

Fényképes önéletrajzot a feherszilvia@kbautoteam.hu e-mail címre várjuk, bérigény megjelölésével!

Hírlevél

Iratkozzon fel és értesüljön elsőként a legfrissebb hírekről, aktuális akciókról a KB Autoteam hírleveiből.

Feliratkozás