Nagy győzelem, fordított a Fiat

A bajnokságban listavezető Bácsbokod együttesét fogadta a Horváth István Sportcsarnokban a KB Autoteam SE a soros megyei első osztályú női kézilabda bajnokság fordulójában. Tartott a hazai együttes a vendégektől, hiszen az aranyra hajt az ellenfél is. Harminc percig érvényesítették akaratukat a bokodi lányok és egy gólos előnyt mutatott az eredményjelző tábla a félidőben (15-16). A második játékrészben aztán feltámadt Virág Erika csapata, a Bácsbokod fáradni látszott. A 35. percben egyenlített a Fiat, majd aprólépésekkel elszakadtak a vendégektől és biztosan nyertek öt góllal a hazaiak.

A mérkőzés jegyzőkönyve:

KB Autoteam SE – Bácsbokodi NKSE 29–24 (15-16)
Kiskunhalas, Horváth István Sportcsarnok, 2016. március 20. 16 óra, 60 néző
Mérkőzésvezetők: Kis Zoltán, Papp Tibor
Hétméteres: 5/3; 7/7; figyelmeztetés: 3/2; kiállítás: 2/1
Mérkőzés alakulása: 11.p. 4-8; 25.p. 14-14; 40.p. 21-19; 52.p. 27-22.

Gólszerzők:

KB Autoteam SE: Nagy Marianna 13/3, Csehó Kovács Nikolett 2, Csősz Szilvia 2, Csordás Renáta 5, Makai Katalin 5, Mészáros Anita Rózsa 2.

Bácsbokodi NKSE: Banász Ildikó 3, Terner Alíz 10/3, Tamási Edit 1, Bednárik Petra 6, Fuszkó Fanni 2, Bodó Ágnes 2.

A következő mérkőzést 2016. április 3-án, 17 órai kezdettel vívja a KB Autoteam SE Kecskeméten. Ellenfele a Mistral KK lesz.