Győzelem Jánoshalmán

Okkal tartott a jánoshalmi mérkőzéstől Virág Erik, a KB Autoteam SE edzője a múlt heti nyilatkozatában. A megyei női kézilabda bajnokság  szomszédvári rangadóján szombaton, az első 10 percben még 2-2-es döntetlenre állt a találkozó és utána is szoros eredmény alakult ki jó darabig. Az igazán átütő vendégfölény háromnegyed óra játék után állt be. Ekkor volt olyan 7 perc, amikor a Fiat-osok 5 gól értek el jánoshalmi válasz nélkül, amely megpecsételte a hazaiak pontszerzési reményét. Végül meggyőző fölénnyel aratott újabb sikert a bajnokcsapat. Jánoshalmi NKSZE - KB Autoteam SE 21–29 (9-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Jánoshalmi NKSZE - KB Autoteam SE 21–29 (9-12)

Jánoshalma, sportcsarnok, 2016. november 5. 16 óra, 62 néző

Mérkőzésvezetők: Hovány István, Ubornyák Zoltán

Hétméteres: 6/6; 3/2; figyelmeztetés: 2/3; kiállítás: 2/3

Mérkőzés alakulása: 10.p. 2-2; 20.p. 5-9; 6.p. 8-12; 45.p. 16-20; 50.p. 19-24; 57.p. 19-29

Gólszerzők:

Jánoshalmi NKSZE: Lódri Fanni 7, Dr. Barna Brigitta 1, Bényi Luca 3, Ledényi Vivien 1, Terner Aliza 8/6, Taskovics Dóra1.

KB Autoteam SE: Mészáros Anita Rózsa 1, Nagy Marianna 10/1, Csősz Szilvia 3/1, Csordás Renáta 6, Tóth Lili 4, Baksa Nikolett 2, László Krisztina 3.

Következő forduló: 2016. november 12, 17.00 óra, Nemesnádudvari NKSZSE - KB Autoteam SE.