Fontos két pont maradt Halason

Október 9-én, vasárnap délután a Bácsbokod SE együttesét fogadta a Horváth István Sportcsarnokban a KB Autoteam SE, a megyei női kézilabda bajnokság soros fordulójában. Az elmúlt évben is kemény ellenfélnek bizonyult vendégek ezúttal könnyen adták magukat. Már az első félidőben biztató, 5 gólos előnyre tettek szert a hazaiak, amit tovább növeltek a második játékrészben és biztosan húzták be Virág Erika lányai a két bajnoki pontot. KB Autoteam SE – Bácsbokod NKSE 37 – 23 (17-12).

A kiskunhalasi együttes a negyedik forduló után, százszázalékos teljesítménnyel halad az újabb bajnoki címe felé.

Hazai gólszerzők: Mészáros Anita Rózsa 1, Csősz Szilvia 1, Dudás Katalin 1, Sendula Fanni 2, Nagy Marianna 11, Tóth Lili 5, Baksa Nikolett 2, Csordás Renáta 2, Szanyi Alida 1, László Krisztina 5, Agócs Erika 3, Csehó-Kovács Nikolett 3.

Következő mérkőzés 2016. október 15-én, 14.00 óra, Kalocsai Sportcsarnok: Kalocsai KC – KB Autoteam SE.